BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

VARDA Mühendislik ve Danışmanlık olarak 1992 yılından beri bir grup gemi inşa mühendisi,  uzak yol zabiti ve Baş Mühendisi tarafından; denizcilik sektörünü ve gemi inşa faaliyetlerini desteklemek maksadı ile hizmet veren; ticari, askeri gemiler, yatlar, açık deniz yapıları ile kıyı tesislerinin tasarımı, mühendisliği, mimarisi, denetimi, inşası, onarımı, işletilmesi ve yenilenmesi alanlarında danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

 

VARDA Mühendislik ve Danışmanlık; faaliyet sahaları içerisinde yer alan konu başlıklarında katma değer sağlayan, farklı uzmanlık alanlarına sahip yetkin bir kadroyla çalışmayı ilke edinmiştir. Yetkin, etkin, güçlü, sonuç odaklı ve verimli bir takım ruhu ile deneğim ile dinamizmi harmanlamaya özen gösteren bir yapıya sahiptir. 

 

VARDA Mühendislik ve Danışmanlık; müşteri odaklı, projelerde edinilen deneyimlerini, kurumsal bilgi birikimini,  yerel ve küresel beklentiler ile örtüştürmeye özen göstermektedir.  Bu felsefe ile denizcilik sektöründe ekonomik, güvenli, konforlu, estetik ve çevreci hizmetlerini geliştiren bir çözüm ortağı olarak yer edinmiştir.